poznaj stomatologia centrum chojnice

Poznaj nasze atuty.

Nowoczesny sprzęt
Bogata oferta
Rodzinna atmosfera

Stomatologia Centrum to gabinet stomatologiczny, który powstał ze wspólnej, rodzinnej pasji do szerzenia zdrowia i niesienia pomocy Pacjentom. Założony został przez trzy siostry na fundamencie bliskich relacji, doskonałej komunikacji, wieloletniego kształcenia i doświadczenia zawodowego. Dziś nasz gabinet stomatologiczny Centrum cieszy się doskonałą renomą i zaufaniem rosnącej ilości Pacjentów.

Duże doświadczenie – Stomatolodzy Chojnice

Nie byłoby Stomatologii Centrum bez trzech założycielek gabinetu – Olgi Barczyk, Eweliny Paruzel i Magdaleny Grzegorek. Stomatolodzy, trzy siostry  połączyła jedna wizja – stworzyć gabinet stomatologii i medycyny estetycznej na światowym poziomie. Każda z nich wniosła doświadczenie zawodowe i cenną wiedzą, zdobytą na wielu szkoleniach i renomowanych europejskich uniwersytetach. Dzięki temu oferta gabinetu stomatologicznego była od początku jego powstania bardzo wszechstronna a leczenie Pacjentów kompleksowe.

Szeroki zakres usług

Stomatologia Centrum charakteryzuje się szerokim zakresem usług. Profilaktyka, stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, implantologia, protetyka i chirurgia stomatologiczna to podstawowe dziedziny, w ramach których codziennie przeprowadzamy kolejne zabiegi. Obok zdrowia jamy ustnej oferujemy także troskę o zdrowie skóry twarzy i ciała. Wypełnianie zmarszczek, mezoterapia, nici rewitalizujące, lipoliza iniekcyjna i botox to zabiegi, które pozwalają nam podkreślić urodę naszych Pacjentów.

Poznaj nasz zespół

Lekarz stomatolog Olga Barczyk

Absolwentka Uniwersytetu Pavla Jozefa Safarika w Koszycach (Słowacja), który ukończyła w 1993 roku. Jest specjalistą stomatologii zachowaczej. Od 2018 roku absolwentka Studiów Podyplomowych GWSH Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Codziennie realizuje swoją pasję jako lekarz stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii z implantologią.

Lekarz stomatolog Ewelina Grzegorek

Od 2003 roku absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Następnie w latach 2007-2016 pracowała jako lekarz dentysta w Wielkiej Brytanii. Po powrocie do kraju otworzyła własną praktykę. W 2018 roku ukończyła Studia Podyplomowe - GWSH Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Specjalizuje się i zajmuje na co dzień stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową i chirurgią stomatologiczną.

Lekarz dentysta Magdalena Grzegorek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym ukończyła w 2011 roku. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej od roku 2018. W Stomatologia Centrum zajmuje się głównie implantologia i medycyną estetyczną.

x

Napisz do nas!

    x

    Brak informacji!

    kjadlajslkjsalkdjaldksj